Përhapjet dhe zhytjet, si kjo patate e papërpunuar me ullinj dhe domate të thata, janë disa nga ushqimet më të mira për një ushqim të papërpunuar që të ketë rreth. Pates mund të përhapet në crackers liri , crusts papërpunuara pica, bukë të papërpunuara, ose përdoren si një rënie e horizontit për veggies të freskëta. Gjithmonë është mirë të kesh gjëra të tilla në frigorifer. Farat e lulediellit krijojnë një bazë të shkëlqyeshme dhe të butë, por ju mund të zëvendësoni arra të tjera të ngjyrosura ose fara .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan fara luledielli
- 4 domate të thyera
- 1/4 filxhan ullinj kalamata
- 1/4 piper i zi i kuq
- 1 lugë gjelle qepë të gjelbër, ose qepë të kuqe
- 1 lugë gjelle basil të freskët
- 1 lugë gjelle majdanoz të freskët
- 1 lugë çaji
- ne shoyu
- 1 hudhër karafil
- 1 lugë gjelle
- maja ushqyese , opsionale
- 1 lugë gjelle vaj ulliri të ftohtë
- 1 lugë gjelle lëng limoni të freskët
Si ta Bëni
- Thith fara luledielli në ujë për të paktën 2 orë ose deri në natën në frigorifer.
- Thith domate të thata në ujë për të mbuluar për 30 minuta.
- Tërhiqni fara dhe domate dhe shtoni ato në një përpunues të ushqimit me përbërësit e mbetur. Përzieni deri në ajër, rreth 30 sekonda.
- Shitore në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 86 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 40 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |