Nëse steaks e brinjëve janë një nga të preferuarat e tua, mund t'i shijoni ato vetëm në skarë me pak kripë dhe piper të zi. Megjithatë, kjo përzierje me erë të lehtë shton një shije të pasur dhe të thellë që i bën këto steaks të shpejtë dhe të thjeshtë të dalë jashtë. Shërbyer me perimet tuaja të preferuara të pjekur në skarë për një vakt të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 vija me brinjë të syrit , rreth 1 inç të trashë
- 2 1/2 teaspoons (12.5 ml) pluhur qepë
- 2 lugë çaji (10 ml)
- pluhur djegës
- 2 1/2 lugë çaji (12.5 ml) kripë deti
- 1 lugë çaji (5 ml) pluhur hudhër
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i ëmbël
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi terren i trashë
Si ta Bëni
1. Kombinoje përbërësit fshij në një tas të vogël. Lejoni steaks të vijnë në temperaturën e dhomës para se të piqni.
2. Ngrohni skarë për ngrohje të lartë. Aplikoni përzierje erëz në të dy anët e biftek. Vendi steaks në djeg dhe kuzhinier për 7 deri në 10 minuta, duke u kthyer një herë.
3. Pasi steaks kanë arritur doneness dëshiruar, hiqni nga ngrohjes dhe le të pushoni për të paktën 5 minuta para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1086 |
| Fat i shëndoshë | 63 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 399 mg |
| sodium | 1,732 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 123 g |