Nëse po pyesni se çfarë të bëni me gjeldetin e mbetur nga Falënderimet ose Krishtlindjet , mund të përdorni disa në këtë supë të përzemërt dhe të shijshme. Natyrisht, gjaku i gatuar i pulës punon në mënyrë të barabartë mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë çaji vaj canola
- 1 qepë të madhe (copëtuar imët, rreth 2 gota)
- 2 karrota mesatare (diced, about1 1/2 cups)
- 1 selino me kërcell të madh (feta, rreth 1 filxhan)
- 4 ounces kërpudha cremini (me feta)
- 1 lugë gjelle pluhur kerri
- 1 filxhan gjelbër thjerrëzat (zgjedhur përmes dhe shpëlarë
- 4 gota pa yndyrë, supë të ulët të natriumit të pulës
- 1 14.5-ons tomate domate të vogla
- 1 1/2 filxhan gjeldeti (mish i bardhë, gatuar dhe copëtuar)
Si ta Bëni
- Nxehtësia e vajit në mes të nxehtësisë në një furrë holandeze të madhe ose tenxhere supë. Qepë i skuqur, karrota, selino dhe kërpudha deri zbutur.
- Sasi e vogël pluhur kerri dhe kuzhinier për 1 minutë. Shto thjerrëzat, e ndjekur nga supë dhe domate të konservuara.
- Sillni një çiban, pastaj mbuloni dhe zierni për 25 minuta, derisa thjerrëzat të jenë gatuar. Llokoçis në gjeldeti copëtuar dhe ziej për 2-3 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1068 |
| Fat i shëndoshë | 73 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 40 g |
| kolesteroli | 226 mg |
| sodium | 763 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 77 g |