Këto patate të shijshme të pjekura janë anën e përsosur të mishit të pjekur në skarë ose të pjekur ose të shpezëve. Përdorni patate të kuqe, ari Yukon, ose një patate të bardhë të rrumbullakët në recetë. Ju mund t'i zhvishe patatet ose t'i leni pa shuar. Patate të reja do të ishin të shkëlqyera në qoftë se ata janë në sezonin.
Shiko gjithashtu
Patate të pjekura bazë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 patate të vogla të kuqe , të prera në pykë
- 1 qepë të mesme, prerë në 6 deri në 8 wedges
- 1 lugë gjelle
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 2 lugë çaji gjalpi
- 1/2 lugë çaji i tharë dillweed
- 1/2 deri 1 lugë çaji basil të copëtuar, të freskëta ose të ngrira
- 1 deri në 2 lugë çaji majdanoz i copëtuar, i freskët ose i ngrirë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi i ashpër terren
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F. Bëni një pjekje të cekët.
- Kombinoje kthetrat e qepave, salcat e qepëve dhe stina në një tas të madh; hedh për të kombinuar dhe pallto patate.
- Transferoni patatet në pjatën e përgatitur.
- Rrjedh rreth 30 deri në 40 minuta, duke u kthyer herë pas here derisa patatet të jenë të butë dhe kafe të artë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Patate të pjekura me djathë të parmigjenës
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 136 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 11 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |