Çfarë e bën këtë tavë të lehtë të misrit kaq e shijshme është shtresa e spezave të gjelbër të çile dhe djathë të copëtuar në mes!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 (16 deri 17 oz.) Kanaçe misri krem
- 2 vezë, rrahur
- 3/4 filxhan vakt të verdhë misri
- 1 tsp. kripë hudhër
- 6 tbsp. vaj sallate
- 1 (4 oz.) Mund të pjekur dhe peeled chileds gjelbër diced
- 2 gota të integruar djathë çedër
Si ta Bëni
- Përzieni së bashku të gjithë përbërësit përveç chiles dhe djathit.
- Ndani përzierjen në gjysmë. Vendosni gjysmën në një pjatë të pjekur 8x8x2.
- Mix së bashku chiles dhe djathë; vë në majë të përzier misri në pjatë. Mbuloni me përzierjen e misrit të mbetur.
- Piqeni në 350 ° F për 35 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 447 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 112 mg |
| sodium | 590 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 18 g |