Si pije e nënshkrimit për UV Lemonade Vodka lëshuar në korrik të vitit 2007, UV Flamingo Pink përfaqëson pijeve bukur. Ky koktej verë spektakolar është i përkryer për partitë. Nëse doni të shkoni të gjithë dhe të theme partia juaj me flamingos, ju nuk do të jetë i zhgënjyer. Mund të gjinden flakëza me flamingo rozë, qelqe, peceta dhe pothuajse çdo gjë tjetër që ju nevojitet për argëtim (mos harroni të gjitha ato stolitë klasike të lëndinë për efektin e plotë). Ka shumë versione të Flamingo Pink , kështu që ju do të jeni i sigurt për të gjetur tuaj të preferuar për bash tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pjesë Vodka UV Lemonade
- 1 pjesë
- lëng boronicë
- Splash e
- sekondë e trefishtë
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një shaker kokteje të mbushur me akull.
- Shkundni mirë.
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur.
Recetë për mirësjellje: Vodka UV
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 280 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 6 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |