Për një kthesë të shijshme në shijen standarde të tortës vegan, provoni këtë tortë havajane me miell, qumësht soje, përzierje vegjetike vegjetale dhe sigurisht, rum me havaj. Çfarë është përsosja e përsosur për këtë tortë puding pineapple frymëzuar nga tropikët? Një lustër ëmbël frymëzuar në mënyrë të barabartë nga tropikët. Provoni këtë recetë të ëmbël havajiane të lustrës rum.
Kjo tortë është e përkryer për mëngjes dhe ëmbëlsirë, dhe është super e lehtë për të bërë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell
- 1 1/2 gota sheqer
- 4 tsp. pluhur pjekje
- 1 tsp. kripë
- 1/2 filxhan margarinë (vegan)
- 3 tbsp. vaj perimesh
- 1 paketë 3.5 sekondash për përzierje buding vegjetative të vaniljes
- 1/2 filxhan qumësht soje
- 4 tsp. Replacer Ener-G Veza
- 1/2 filxhan (rum havai
- 1/2 filxhan vaj perimesh
- 1 tsp. vanilje
Si ta Bëni
- Furrë para-ngrohëse në 325 gradë. Lyejeni lehtë një tigan.
- Kombinoje miellin, sheqerin, pluhurin e pjekjes, kripën, margarinën vegan dhe 3 lugë vaj në një tas të madh derisa të përzihet mirë. Shto përbërësit e mbetur dhe mundi deri sa të qetë. Hidheni në tigan.
- Piqni për rreth 50 minuta, derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të dalë i pastër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 336 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 545 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |