Vjedhni një grimë kale të shëndetshme të gjelbër në pesto tuaj duke përdorur një gjysmë basil dhe gjysmë kale përzierje. Ju nuk do të mund të vini re edhe dallimin. Ka shumë pak mënyra të gabuara për të bërë pesto, kështu që rregulloni përbërësit sipas pëlqimit tuaj dhe bëni pesto tuaj të kallëp si të zymtë ose të qetë sa ju pëlqen.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan kale (nëse keni mbetur steamed kale, ju gjithashtu mund të përdorni atë, por të freskëta është më mirë)
- 1 filxhan basil lë (freskët)
- 1-2 karafil hudher
- 2 lugë gjelle
- maja ushqyese (ose zëvendësuesi vegan i djathit të parmesanës)
- 2/3 filxhan arra (arra pisha janë tradicionale, por arra dhe arra shqeme janë të këndshme për shumëllojshmëri)
- 3-4 lugë gjelle vaj ulliri
- 2 teaspoons lëng limoni (i freskët është gjithmonë mirë)
- Kripë deti dhe piper të freskët të zi për shije
Si ta Bëni
- Në një blender ose procesor të ushqimit, kombinoni kale, borzilok, hudhër, maja ushqyese dhe arra, duke pulsuar vetëm derisa të copëtoni kokrra.
- Ngadalë shtoni vaj ulliri, lëng limoni dhe mjaft kripë dhe piper, përzierni derisa të arrihet konsistenca e dëshiruar.
- Për një pesto më të hollë, sauçer, shtoni më shumë vaj ulliri ose lëng tjetër.
Nuk jam i sigurt se çfarë të bëj me pesto tuaj kale, tani që ju keni marrë atë? Provoni të përdorni atë për të bërë pesto dhe breadcrumb mbushur domate , ose shikoni këto katër mënyra për të përdorur pesto.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 79 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 21 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |