Përzierja e supë me qepë, erëza, dhe disa birrë përbëjnë salcën flavorful për këtë darkë të rrumbullakët me biftek. Ndjehen të lirë për të përdorur një viçi të pakripur ose të aksioneve të pulës në vend të birrës në këtë recetë.
Biftek i rrumbullakët është një zgjedhje e mirë për vaktin, por një biftek i braktisur do të ishte gjithashtu i shkëlqyer. Shtoni disa karrota me feta ose rutabaga së bashku me patatet nëse dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë të madhe, të ndarë, të feta
- 8 patate të mesme, quartered
- 1 1/2 deri 2 1/2 pound raundin e biftek, prerë në 6 deri në 8 copa të shërbimit
- 1 lugë gjelle sheqer kafe, të paketuara
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1 zarf i përzier me majë qepë me qepë
- 1 mund (12 ounces) birrë
- 1/2 lugë çaji kripë, ose për të shijuar
Si ta Bëni
- Kombinoje qepën e copëtuar dhe patatet në fund të qerthullës.
- Organizoni copat e bishtajave mbi perimet rrënjë.
- Në një tas, kombinoni sheqer kafe, arrëmyshk, përzierje supë qepë; sasi e vogël mbi viçin. Derdhni birrë mbi të gjitha.
- Cover dhe kuzhinier në LOW për 7-9 orë, ose derisa viçi është tender.
- Shtoni kripë në shije.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 288 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 93 mg |
| sodium | 215 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 35 g |