Nëse doni pak erëz, spërkatni patatet me një aromë Cajun para pjekjes. Shërbyer patatet e pjekur me vetëm për ndonjë gjellë kryesore, së bashku me një perime anësore ose hedhur sallatë.
Ata bëjnë një pjatë të shkëlqyeshme anësore me steaks ose një rosto.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogramë patate me gisht
- 5 karafil hudhër, grimcuar dhe finely grirë
- 3 lugë vaj ulliri
- 2 teaspoons lëng limoni
- 1/2 lugë çaji trumzë të thata gjethe
- Kripë deti dhe piper i zi terren
- Cajun erëza për shije, opsionale
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 450 °.
- Grease një pjatë të madhe pjekje të cekët me vaj ulliri ose llak me llak të ullirit.
- Pastroni patatet dhe prerë ato të mëdha në gjysmë.
- Në një tas të madh, kombinoni hudhër, vaj ulliri, lëng limoni, trumzë, piper dhe erëza, nëse përdorni.
- Hidhni patatet me hudhër dhe përzierje vaji.
- Organizoni patatet e veshura në një shtresë të vetme në pjatën e përgatitur.
- Piqni për 25 deri 30 minuta, ose derisa patatet të jenë të tenderit.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
- Patate të pjekura me Bacon
- Patate të kuqe të pjekura me barishte
- Patate të skuqura Cajun
- Patate të pjekura bazë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 311 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 176 mg |
| karbohidratet | 50 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 7 g |