Nëse e doni ushqimin me aromë, do ta pëlqeni këtë biftek të frymëzuar nga aziatika në Lindje. Nëse nuk jeni shumë të prirur për erëz, ju gjithmonë mund t'i hiqni thekon e kuqe dhe të zvogëloni sasinë e vajit të pijshëm të listuar në recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pounds / 900 B bisht i kraharorit
- 1/3 filxhan / 80 ml verë të kuqe
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml lëng limoni të freskët
- 2 lugë / 30 ml salcë soje
- 3 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë gjelle / 15 ml gëlqere
- 1 lugë gjelle / 15 ml sheqer kafe
- 1 lugë gjelle / 15 ml cilantro të freskët, copëtuar
- 1 lugë çaji / 5 ml thekon e kuqe piper, opsionale
Si ta Bëni
1. Vendoseni bishtin e bishtit në një pjatë qelqi të cekët ose në qese plastike të mbyllur. Kombino përbërësit e mbetur dhe derdh mbi biftek. Kthejeni në pallto disa herë, pjatë Cover (ose qese vulë) dhe të lejojë të marinoj në frigorifer për 2-8 orë.
2. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme. Hiqeni mishin nga pjatat, duke rezervuar marinadën. Vendi biftek mbi djeg dhe furçë liberally me marinadë. Gatuani për 5-6 minuta, kthehuni, pastroni me marinadë përsëri dhe gatuajini për 7-9 minuta të tjera.
Ju lutemi mos e biftekit mund të gatuhet në doneness tuaj të dëshiruar.
3. Hiqni nga nxehtësia, le të pushoni për 5 minuta, të fetë dhe të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 650 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 179 mg |
| sodium | 607 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 66 g |