Kjo biftek zviceran me biftek të rrumbullakët dhe kërpudha të freskëta është i përzemërt dhe i shijshëm: i përsosur për një darkë komode familjare. Shërbejeni atë me sallatë të hedhur dhe disa patate të pjekura ose petë vezë për të pastruar të gjithë atë salcë të shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 6 deri në 8 ounces
- kërpudha (feta)
- 2 lugë qepë (copëtuar imët)
- 1/3 filxhan
- Miell
- 1 1/2 paund pa kocka
- bisht i rrumbullakët (3/4 deri në 1 inç i trashë)
- 1 filxhan supë viçi
- kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh të rëndë mbi nxehtësinë e mesme, nxehtit vaj ulliri dhe gjalpë. Saute qepë copëtuar dhe kërpudha feta për rreth 5 minuta, deri qepë janë të tenderit. Hiqni qepët dhe kërpudhat; le menjane.
- Pritini biftekun e rrumbullakët në pjesë që shërbejnë me madhësi. Pound miell në copa biftek; transferuar në tigan. Sasi e vogël me kripë dhe piper; brumë kafe të rrumbullakët tërësisht, duke u kthyer në kafe në anën tjetër.
- Pasi mishi është i thekur, shtoni mish viçi, qepë dhe kërpudha dhe mbuloni. Ziej në ngrohje të ulët për rreth 45 minuta, ose derisa mishi është shumë i butë. Kontrolloni për tharjen dhe shtoni pak ujë nëse është e nevojshme.
- Shijoni dhe shtoni kripë dhe piper nëse është e nevojshme. Shërbyer biftek zviceran me drippings pan.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 337 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 97 mg |
| sodium | 465 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 34 g |