Një nga marinadat më të mira që mund të blesh është salcë italiane. Kombinimi i vajit dhe uthullit me bimët dhe erëzat e bën atë një tenderizues flavorful dhe të fuqishëm. Kjo është një nga shkurtesat më të mira për marinimin e mishit, sidomos shkurtimet e vështira të viçit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 steaks strip (ose biftek i zgjedhur)
- 1 shishe me salcë italiane me cilësi të mirë
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml
- erëza limon piper
- piper i zi për shije
Si ta Bëni
1. Vendoseni steaks në një qese plastike të mbyllur. Hidh salcë italiane mbi steaks duke siguruar mish të sigurt është veshur mirë. Lëshoni ajrin nga qese dhe vulën. Vendoseni në frigorifer për 4-12 orë. Hiqeni qesen që përmban gruri të paktën 30 minuta para grilave. Le të qëndrojë në temperaturë dhome gjatë kësaj kohe.
2.Përgatoni skarë për ngrohje të mesme të lartë.
3. Hiqeni steaksin nga qesja dhe hidhni marinadën. Sezoni steaks me kripë, piper limoni dhe piper i zi.
Vendi në skarë dhe kuzhinier për 6-7 minuta në krah varësisht nga trashësia dhe dhuratia e dëshiruar.
4. Pasi steaks kanë arritur doneness preferuar, hiqni nga të nxehtit dhe le mishit pushim për 5-7 minuta para se të shërbejnë. Ose shërbejnë steaks të gjithë, ose fetë dhe të shërbejë në krye të makarona ose zarzavate të freskëta sallatë. Kjo gjellë gjithashtu punon mirë me patate të pjekura ose perime të pjekur në skarë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 326 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 1.755 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 4 g |