Shumë kohë më parë në ditët e vozitjes së bagëtive në Luginën e Santa Maria, u shfaq një gotë tradicionale e njohur si Santa Maria Barbecue. Këto ditë, kjo traditë përbëhet nga mish viçi të pjekur në skarë tri-tip , fasule pinquito, dhe një sallatë. Ky është një stil i madh për një cookout dhe një mënyrë e thjeshtë për të përgatitur pjatën kryesore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri 3 kilogramë (1 deri në 1.3 kg) pjekje me tri tipa viçi
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë
- 2 lugë çaji (10 ml) pluhur hudhër
- 2 lugë çaji (10 ml) sheqer
- 2 lugë çaji (10 ml) piper i zi
Si ta Bëni
1. Kombinoje seasonings dhe spërkat mbi sipërfaqen e tri-tip viçi. Vendoseni mënjanë për rreth 30 minuta.
2. Ngrohni skarë në një temperaturë të lartë. Vendi tri-tip në vuaj nxehtë dhe thaj sipërfaqe për rreth dy minuta në anën. Largohuni nga temperatura e lartë ose zvogëloni në një zjarr të ulët dhe vazhdoni të gatuani deri sa të bëheni. Kjo preferohet të bëhet me kapakun për të parandaluar djegien ose mbingarkimin, por kjo varet nga liria juaj e bazuar në pajisjet tuaja.
Ajo që ju doni është një temperaturë tiganisje rreth 300 gradë F (150 gradë C). Vazhdoni të gatuani derisa mishi të arrijë donenessin e dëshiruar dhe të hiqni nga djegësi. Plani rreth 45 minuta kohë gjithsej gatim, por mbani një sy në mish. Preferohet që kjo mish duhet të shërbehet mesatarisht e rrallë.
Tradicionalisht ky tre-tip është i pjekur në skarë mbi qymyrin e kuq të kuq dhe grilë me qymyr druri me grates rregullueshme. Mishi është i ngulur pranë zjarrit, atëherë grila është ngritur për të lejuar që mishi të ngadalësojë pjekjen derisa të bëhet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 420 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 169 mg |
| sodium | 895 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 55 g |