Shëllirë shije birrë ndihmon për të shije dhe tenderuar këto bërxolla derri. Një pjatë e përsosur e pjekur në skarë për çdo rast. Tender, i shijshëm dhe i thjeshtë. Shërbyer me perimet tuaja të preferuara të pjekur në skarë ose me një sallatë të këndshme patate të freskët në ditët e ngrohta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për shijen:
- 2 gota / 475 ml ujë
- 1 shishe birrë të errët
- 1/4 kripë / 60 ml kosher kripë
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer kafe
- 1/4 filxhan / 60 ml melasë
- 1 1/2 gota / 360 ml akull
- Për copët:
- 6 bërxolla të mishit të derrit (kocka-in)
- 6 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
- 2 lugë çaji / 10 ml pluhur i butë i djegës
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit për shëllirë në një tas të madh . Llokoçis mirë për të siguruar se sheqer kafe, kripë dhe melasë janë tretur në përbërësit e lëngshëm.
2. Bëni bërxolla në një qese plastike të mbyllur dhe derdhni shëllirë mbi krye. Mbyllni me kujdes qesen dhe vendosni në frigorifer për 3-5 orë.
3. Ngrohni skarë për ngrohje mesatare.
4. Kombino hudher, pluhur djegës, dhe piper i zi në një tas të vogël. Merrni copëzat nga qese, thaheni dhe fshijini përzierjen e hudhrave.
Vendi bërxollë derri në skarë dhe kuzhinier për 10-12 minuta në anë ose derisa temperatura e brendshme në pjesën më të trashë të mishit arrin 165 gradë F., 75 gradë C.
5. Pasi të jetë gatuar, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni me enët tuaja anësore të preferuara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 533 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 134 mg |
| sodium | 4,871 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 45 g |