Këto biskota të pafytyrë janë jashtëzakonisht të thjeshta dhe aq të shijshme. Ndjehen të lirë për të shtuar patate të skuqura çokollatë të errët ose tërbuar tërshërë në brumë tuaj për një kthesë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 gotë gjalpë badiava
- 1/4 filxhan sheqer
- 1/4 filxhan sheqer ngjyrë kafe
- 1 vezë (rrahur lehtë)
- 1 lugë gjelle qumësht i pjekur pa bajame
- 1 lugë çaji sode buke
Si ta Bëni
1. Ngroheni furrën në 300 F. Bëni një fletë të madhe për pjekje me pergamenë dhe vendosni mënjanë.
2. Në një tas të mesëm duke përdorur një mikser elektrik dorë, krem gjalpë badiava me sheqerna derisa të kombinohen mirë, rreth 2-3 minuta. Shto vezë, përzierje deri në kombinim, e ndjekur nga sode buke. Hidhni brumin rreth 1-2 lugë çaji në të njëjtën kohë mbi fletën e përgatitur dhe piqni derisa biskotat të jenë kafe të artë dhe sipërfaqet janë plasaritur, rreth 10-12 minuta.
Lejoni që cookies të ftohet në pan plotësisht. Shërbejuni dhe kënaquni!
** Ky recetë është i përshtatshëm për dietat pa qumësht, pa gluten, pa laktozë dhe pa grurë, por si me çdo recetë të destinuar për personat me alergji ose kufizime dietike, sigurohuni që të lexoni me kujdes të gjitha etiketat ushqyese për të siguruar që nuk ka përbërës të fshehur të qumështit (ose alergeneve të tjerë, nëse këto vlejnë për ju).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 84 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 107 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |