Ky recetë është për cookies klasike të modës së vjetër të xhenxhefilit, të bëra me melasë, gjalpë, sheqer kafe, dhe erëza.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 3/4 gota miell vetë-rritje
- 1 lugë çaji sode buke
- 1 lugë çaji
- kanellë
- 1 lugë çaji
- xhenxhefil
- 1/4 lugë çaji karafil
- 1 filxhan kafe sheqer (i paketuar)
- 3/4 gotë gjalpë të pakripur (zbutur)
- 1 vezë
- 1/4 melasë filxhan
Si ta Bëni
- Kombinoje miellin, sodein dhe erëzat në një tas dhe vendosni mënjanë.
- Krem sheqer dhe gjalpë. Beat në vezë dhe melasë deri në dritë dhe me gëzof. Llokoçis në përzierje mielli vetëm deri në përzierje. Chill për 2 orë ose më shumë.
- Ngrohni furrën në 375 F.
- Forma brumë në topa 3/4-inç, rrokulliset në sheqer të grimcuar dhe vendosni në fletë pjekje të ndezur lehtë rreth 2 inç larg.
- Fluturo çdo top me fundin e një gotë të zhytur në sheqer.
- Piqni cookies për rreth 8 deri në 10 minuta, deri sa të vendosni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 29 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 6 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |