Kjo supë me kërpudha me aromë, të modës së vjetër është gatuar në tenxhere të ngadalshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile kërpudha të freskëta
- 6 lugë gjelle gjalpë ose margarinë, të ndarë
- 2 gota karrota (copëtuar imët)
- 2 gota selino (copëtuar imët)
- 1 filxhan qepë (copëtuar imët)
- 1 hudhër karafil (mish i grirë imët)
- 2 kanaçe (10 1/2 ounces secila) supë të kondensuar viçi
- 1-ujë quart (4 gota)
- 3 lugë paste domate
- 4 sprigs majdanoz
- Selino lë nga 1 ose 2 gjeth
- 1 fletë gji
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- 3 lugë të shishit të thatë
- Dollap me salcë kosi
Si ta Bëni
- Prisni gjysmën e kërpudhave; fetë kërpudha të mbetura dhe të lënë mënjanë.
- Në tigan të madh shkrihet 4 lugë gjalpë.
- Shto kërpudha të copëtuara; saute 5 minuta më gjatë.
- Vendoseni në tenxhere. Llokoçis në supë, ujë, paste domate, kripë dhe piper i zi.
- Tie së bashku majdanoz, lë selino, dhe fletë gji me një varg dhe shtoni.
- Mbulo dhe kuzhinier në 8 deri në 10 orë të ulëta (të larta: 4 deri në 6 orë).
- Hiqni dhe hidhni majdanoz, gjethet e selino dhe fletë gji.
- Supë pure në blender ose mulli ushqimor.
- Shkrihet gjalpi i mbetur në një tigan të rëndë.
- Shtoni kërpudha të rezervuara me feta; saute 5 minuta.
- Shto kërpudha feta në supë së bashku me sheriumin.
- Rinxeh. Shërbyer me një krem me salcë kosi.
Më shumë Recipes
- Supë e patates së Weasas
- Crockpot supë me patate
- Supë me patate të ëmbël
- Toka Toscana supë
- Supë me qepë Crockpot
- Slow Cooker pule dhe supë makarona
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 129 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 478 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 5 g |