Këto biskota formohen dhe pastaj zhyten në sheqer para pjekjes. Arra e zezë u japin atyre një aromë dhe cilësi të dallueshme.
Çfarë dallon arra të zeza nga arra e përditshme që zakonisht përdorim në pjekje? Ndërkohë që pemët e arrave të zeza - amtare në Amerikën Lindore Veriore - janë rritur kryesisht për dru, arrat kërkohen për shijen e tyre të veçantë. Arrat korrren kur bien në tokë. Nëse keni pemë të zezë, kjo faqe ka informata të dobishme për korrjen, vërshimin dhe ruajtjen e arra. Shumica e arra të zeza të prodhuara komercialisht në SHBA - rreth 65 për qind - vijnë nga Misuri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer ngjyrë kafe
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur)
- 1 vezë të madhe
- 1 2/3 filxhanë miell me gjithë qëllime
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji vanilje
- 1 filxhan arra të zeza (copëtuar)
- 1 filxhan sheqer i grimcuar (për zhytje)
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 375 F.
Grease një fletë të madhe pjekje ose linjë me letër pergamenë.
Në një tas përzierës me një mikser elektrik, krem sheqerin kafe dhe gjalpë deri në dritë. Shto vezë dhe vanilje; mundi mirë.
Në një tas, kombinoni përbërësit e thatë dhe përzierje për të përzier mirë.
Shto përzierjen e miellit me përzierjen e kremës së bashku me arra të zeza; përzierje pra.
Forma brumin në topa të vegjël rreth madhësisë së arra.
Dip topat cookie në sheqer. Vendosini ato në fletën e përgatitur të cookies dhe shtypni me pjesën e poshtme të një xhami për të rrafshuar pak.
Piqni cookies në furrën e nxehur për 12 deri në 15 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Cookies Sheqeri në modë të vjetër
Biskota me kripë të kripur me kanellë
Biskota me krem djathi limoni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 110 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 68 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |