Për një shije të verës, pa marrë parasysh se çfarë sezoni, të bëjë këtë recetë berry sorbet. Përdor një pak më pak sheqer se shumica e versioneve të tjera, kështu që aroma rezultante është një nga manaferrat e pastra dhe të freskëta.
Shënim i Cook : Një lugë gjelle vodka shtohet në sorbet për të prodhuar një cilësi të ajrosur në produktin e përfunduar. Mund të hiqet, por sorbeti do të ketë një cilësi më të vështirë dhe më të zymtë si rezultat.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 gota manaferra të freskëta (manaferrat zëvendësues të ngrirë)
- 1/2 filxhan me ujë
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 2/3 filxhan sheqer i grimcuar
- 1 lugë gjelle vodka
Si ta Bëni
Përzihet manaferrat, uji dhe lëng limoni në të lartë derisa përzierja është e qetë. Transferoni manaferrat dhe lëngjet në një tigan të madh dhe llokoçoni në sheqer. Sillni përzierjen kokrra të kuqe vetëm për një çiban dhe menjëherë hiqni atë nga të nxehtit. Lejoni manaferrat të freskisin në temperaturën e dhomës për 5 minuta dhe pastaj shtypni ato përmes një sitë me gjobë rrjetë. Hidhni kokrrat e kokrrave, dhe përziejeni pure me vodka.
Lejo që përzierja të freskohet dhe pastaj ta ngrijë në një krijues akulloresh sipas udhëzimeve të prodhuesit.
Ky recetë i smeraldit të ferrëve bën 8 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 131 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 2 g |