E thjeshtë dhe e shtresuar mirë me shije, ky koktej i syve Candy është një pije verore fantastike. Receta vjen nga Touche Restaurant në Miami.
Nëse e bëni këtë koktej në shtëpi, do të jeni të lumtur të dini se të gjithë përbërësit e tij janë shumë të zakonshëm. Ju do të duhet Bombay Dry Gin (versioni më tradicional i Londrës i thatë i Bombay Sapphire ) dhe St Germain fantastik. Shtuar në këtë përzierje botanik janë pak të ëmbël dhe të lagësht së bashku me xhenxhefil dhe nenexhik.
E gjitha përzihet në mënyrë perfekte dhe është një pije freskuese, e lehtë, e cila shpejt mund të bëhet një e preferuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces Bombay Dry
- xhin
- 1/2 onç Stil Germain Llorer Elderflower
- 1/2 ons
- lëng limoni
- 1/2 ons
- shurup i thjeshtë
- 1/4 inç
- Rrënjë xhenxhefil
- 1 copë
- Nenexhik i fresket
- Splash e
- sode klubi
Si ta Bëni
- Në një shaker kokteje , ngatërroni disa feta xhenxhefil, gjethe nenexhik, dhe shurup të thjeshtë.
- Shtoni lëngje dhe lëngje dhe mbushni me akull.
- Shkundni mirë.
- Zgarë në një xhami të modës së vjetër të mbushur me akull të freskët .
- Shto një spërkatje të sodës së klubit.
- Garnizoni me një degëz të nenexhikut.
Recetë mirësjellje: Touche Miami
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 282 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 653 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |