Bukurinë e këtij recetë të thjeshtë të luleshtrydhit të maceruar është se ajo siguron një mënyrë për të shtuar jetën për manaferrat që nuk janë mjaft të pjekur ose janë pak më të fundit të kryeministrit të tyre. Një sasi e vogël e sheqerit dhe një lëng limoni transformon një pako ho-hum të luleshtrydhe në një trajtim me aromë dhe lëng të denjë për të shtuar desserts tuaj të preferuar. Provo salcën e ëmbël, të freskët dhe të freskët me luleshtrydhe në tortë me sfungjer, akullore ose kos; imagjinata juaj është kufiri!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogramë luleshtrydhe, të lëkura dhe të prera ose copëtuar
- 1/3 filxhan sheqer
- 1 lugë gjelle freskët
- lëng limoni
Si ta Bëni
- Hidh luleshtrydhe me sheqer dhe lëng limoni dhe lejo që ata të marinohen në frigorifer deri në 24 orë.
- Shërbyer luleshtrydhet me macerated mbi tortë sfungjer, tortë paund, akullore, ose kos.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 69 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |