Subtly flavored me chipotle pluhur djegës dhe verë të kuqe, kjo salcë domate me bazë Barbecue është një shtesë e përsosur për brinjë viçi. Ajo mund gjithashtu të përdoret si një salcë anësore për bishtin e kraharorit, mish lope dhe gjoksin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan ketchup
- 1/3 filxhan verë të kuqe të thatë
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 1 1/2 lugë salcë soje
- 2 lugë sheqer kafe
- 1 lugë gjelle uthull molle
- 2 lugë çaji salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë çaji qimnon
- 1 lugë çaji chipotle pluhur djegës
- 1 lugë çaji kripë (deti ose
- kosher )
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesme, shtoni vaj ulliri, hudhër, pluhur chipotle dhe qimnon.
- Lejo që të nxehet me nxitje, për 1 minutë.
- Shto verë të kuqe dhe sheqer kafe. Ziej për 2-3 minuta.
- Shtoni në salcë soje, uthull, ketchup, kripë dhe salcë Worcestershire. Ziej për 3 minuta më shumë.
- Hiqeni nga nxehtësia, lejo salcën të ftohet pak para përdorimit.
- Salcë do të zgjasë deri në 1 javë nëse ruhet në një enë hermetike në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 18 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 191 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |