Ëmbël dhe kërmill nga ruajtja e qershisë dhe uthull balsamik, ky salcë Barbecue është e përkryer për çdo prerje të pulave. Përgatisni këtë lustër të pasur dhe me shije në krahë, kofshë, mish gjiri ose në një pulë rotisserie. Rregulloni pluhurin e chili chipotle në simpati tuaj ose thjesht zëvendësoni me pluhur të pastër djegës për të shtuar një shije prej dheu me më pak nxehtësi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan
- Uthull balsamike
- 1/3 filxhan / 80 ml ruan qershi
- 1/3 filxhan / 80 ml ketchup
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer kafe
- 2 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml salcë Worcestershire
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml chipotle pluhur djegës
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm, kombinoni të gjithë përbërësit dhe ziejuni për 5-8 minuta.
- Pasi të gatuhet, hiqni nga nxehtësia dhe lejo të freskoheni para se të aplikoni për pulën. Nëse bëni përpara kohe, pihet freskët plotësisht dhe ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 19 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 66 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |