Ky kugel cholent duket dhe shije si kishke, por ajo përbëhet nga miell, vaj, onions dhe erëza. Thjesht përziheni përbërësit, krijoni një copë, dhe vendosni në majë të cholent nxehtë. Ky kugel do të absorbojë shijen e cholent, dhe fëmijët do të kërkojnë për sekonda.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 qepë të mesme
- 2 gota miell (gruri tërë)
- 1 lugë gjelle paprike
- 2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 3/4 filxhan vaj
Si ta Bëni
1. Thup qepë.
2. Përdorni duart tuaja, përziejeni qepën me miell, piper, kripë dhe piper.
3. Duke përdorur duart tuaja, shtoni vaj deri sa kugel të jetë aq i lagët sa mund të formohet në një copë.
4. Kur ushqimi është i nxehtë, vendosni kugel në majë të cholent dhe pastaj të mbuluar fort. Kugel duhet të gatuaj me cholent në ngrohje të ulët për disa orë ose (në qoftë se keni ndërmend të shërbejë për drekë Shabbath) brenda natës.
KËSHILLA: Sigurohuni që të kontrolloni si kuzhinieri i gatuar që ka ujë të mjaftueshëm.
Nëse shumë ujë avullon, shtoni pak ujë në kolinë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 443 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3,741 mg |
| karbohidratet | 72 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 10 g |