Këto gjizë të pulave të marinuara të agrumeve dhe kosit sigurojnë një shtesë delikate dhe delikate të shijshme për salads, sanduiçe dhe supave. Shërbyer ato si tërheqje kryesore me një anë të perimeve të pjekur në skarë për një vakt të lehtë, ose thjesht të prerë në kube dhe të shërbejë si një meze, së bashku me salcë tuaj të preferuar zhytjeje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 zemrat pa kocka, pule pa lëkurë
- 1/3 filxhan (80 ml) lëng të freskët portokalli
- 1/4 filxhan (60 ml) të freskët
- lëng limoni
- 1/4 filxhan (60 ml) lëng limoni të freskët
- 2 gota (240 ml) kos grek
- 1/3 filxhan (80 ml) majdanoz i copëtuar
- 2 karafil hudher, i grirë
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë, ose për shije
- 2 lugë çaji (10 ml)
- dragua të thata
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit në një tas të mesëm përzierës. Nëse vendosni të ndani gjinjtë e pulës, vendoseni në një fletë të madhe të mbylljes plastike dhe mbuloni me një tjetër.
- Merrni një çekiç të kuzhinës dhe poundi pulën në rreth gjysmën e trashësisë origjinale.
- Hiqeni nga përfundimi i plastikës dhe vendosni në qese plastike të mbyllur.
- Shtoni marinadë dhe sigurohuni që të veshni mirë.
- Mbajeni thesin (s) dhe vendosni në frigorifer për 1-2 orë.
- Ngrohni djegin në nxehtësi të mesme.
- Hiqni pulën nga qesja dhe hidhni marinadën.
- Vendi pulë në skarë dhe kuzhinier për 6 deri në 8 minuta në anën.
- Pasi temperatura e brendshme në pjesën më të trashë të gjirit arrin 165 F, hiqni nga nxehtësia. Lëreni mishin të pushoni për 3 deri në 5 minuta para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1341 |
| Fat i shëndoshë | 74 g |
| Fat i ngopur | 22 g |
| Fat i pangopur | 29 g |
| kolesteroli | 434 mg |
| sodium | 1.629 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 139 g |