Këto gjini pule marinuar në një përzierje me shije frute dhe flavorful e lëngjeve agrume, herbs dhe erëza. Delicious vetë, por edhe i shkëlqyer në tacos, përfundon, dhe salads.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4-5 pulat pa kocka pule (rreth 6 ounces [170 g] secila)
- 1/4 filxhan (60 ml) dragua i freskët (copëtuar)
- 1/4 filxhan (60 ml)
- vaj ulliri
- 4 lugë lëng portokalli (lëng me 1 portokalli)
- 2 lugë lëng limoni (lëng limoni 1)
- 2 lugë gjelle ngjyrë portokalli (zest 1 portokalli)
- 1 lugë gjelle limon zest (zest e 1 limon)
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë
- 2 lugë çaji (10 ml) xhenxhefil (i integruar)
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) pluhur djegës
- 1/2 lugë çaji (2.5 ml)
- piper i zi (toka)
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit, me përjashtim të gjinjve të pulës, në një tas të mesëm.
- Vendoseni pulën në një qese plastike të rikarikueshme dhe shtoni marinadë. Sigurohuni dhe vendosni në frigorifer për 4 orë.
- Merrni pulën nga qese dhe derdhni marinadën në një tigan.
- Sillni marinadë në një vlim të mirë, zvogëloni nxehtësinë dhe leni të ziejë për 3 minuta.
- Hiq nga nxehtësia. Kjo do të përdoret si baste për pulën ndërsa është në skarë.
- Ngrohni skarë për ngrohje të mesme.
- Vendi pulë në skarë dhe kuzhinier për 3 minuta, kthehet, bastisni anën e pjekur me marinadë të gatuar dhe përsëritni procesin me anën tjetër.
- Bëni një total prej 3 herë në krah. Pasi temperatura e brendshme e pulave arrin në mes 165-170 gradë, hiqni nga nxehtësia dhe le të pushoni për 3-5 minuta para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 559 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 142 mg |
| sodium | 1,079 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 48 g |