Çokollata pa çokollatë dhe arra janë të përziera për t'i bërë këto karamele të lehtë dhe të shijshme. Më pëlqen të përdorim bajame dhe kashtë, por mund të zëvendësoni ndonjë arra që preferoni. Sigurohuni që të blini çokollatë "diabetike" ose "pa sheqer" (të bërë me zëvendësues të sheqerit), jo çokollatë pa zierje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5.6 ounces çokollatë pa sheqer (dy bare me 2,8 ounce)
- 1 filxhan arra (copëtuar ashpër)
- Opsionale: 1/3 filxhan gjysma e arrë (për zbukurim)
Si ta Bëni
- Përgatitni një fletë pjekjeje duke e rreshtuar me fletë alumini.
- Prisni çokollatën pa sheqer në copa të vogla dhe vendoseni në një tas me mikrovalë të sigurt. Mikrovalë deri në shkrirje, nxitje pas çdo 45 sekonda për të parandaluar mbinxehje. Hiqni nga mikrovalë kur çokollata është më së shumti e shkrirë, dhe vazhdoni të nxitoni derisa të jetë tërësisht i shkrirë dhe i butë.
- Derdhni arra në majë të çokollatës së shkrirë, dhe llokoçisni derisa karamitja të jetë mirë e përzier dhe të gjitha pjesët të jenë të veshura.
- Duke përdorur një lugë çaji, hidhni spoonfuls të vogla të karamele në fletën e përgatitur pjekjeje. Kjo recetë do të bëjë rreth 2 duzina grupe prej 1 inç.
- Nëse dëshironi, të lartë çdo grumbull me një gjysmë arrë dekorative, ndërsa çokollata është ende i lagësht.
- Vendosni karamele në frigorifer për 20 minuta për të vendosur çokollatën. Shitore në një enë hermetike në frigorifer deri në një javë.
Më shumë Desserts pa sheqer
Gjalpë pa gjalpë badiava të dashuruar Desserts
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |