Çokollata e nxehtë është një pije e mrekullueshme dhe ngrohëse. Provoni këtë recetë nga Vjena, e cila zbut pije paksa duke nxitur në një vezë të verdhë veze pasuruese.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 oz. çokollatë (gjysmë e ëmbël, 60 - 70% kakao)
- 1 1/4 gota qumësht
- 1 vezë e verdhë veze
- Dekoroj: krem whipped
Si ta Bëni
- Prisni çokollatën në copa të vogla. Vendoseni në një tigan të rëndë me qumësht.
- Nxehtësia e qumështit dhe çokollatës, nxitje shpesh derisa flluska të vogla vijnë në sipërfaqe, por nuk vlim. Llokoçis sipas nevojës për të mbajtur qumështin nga djegia dhe çokollata nga fundosja.
- Zierje për tre minuta, nxitje vazhdimisht me një lëvizje për të krijuar shkumë. Në këtë pikë, shijoni qumështin dhe shtoni sheqer nëse nuk është e ëmbël për ju.
- Kur qumështi duket shumë i qetë, hiqni nga nxehtësia dhe ftoheni pak.
- Llokoçis së bashku vezën e verdhë veze dhe 2 lugë çokollatë të nxehtë. Vërshëlleni këtë përzierje përsëri në tigan me qumështin e nxehtë dhe përzierjen e çokollatës. Kthehuni në nxehtësi, nxitoni vazhdimisht dhe lëvizni për të krijuar shkumë. Mos lejoni që kjo të valojë ose të verdhë veze do të gërryej.
- Ndani mes dy ose më shumë gota dhe zbukuroni me krem whipped.
Receta të tjera me çokollatë të nxehtë:
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 636 |
| Fat i shëndoshë | 43 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 123 mg |
| sodium | 122 mg |
| karbohidratet | 47 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 15 g |