Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë, temperaturën e dhomës
- 1 filxhan sheqer kafe, mbushur fort
- 1 filxhan sheqer i grimcuar
- 2 vezë
- 2 lugë çaji vanilje
- 2 gota miell me qëllim,
- lugë dhe spastrim
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji sode buke
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1 filxhan mbështjellë tërshërë, të shpejtë
- 2 gota kokosit
Si ta Bëni
- Krem gjalpë, shtoni sheqer ngadalë dhe mundi deri në dritë dhe me gëzof.
- Shto vezë dhe vanilje. Mundo mirë. Shoshini së bashku miellin, kripën, sodën dhe pluhurin e pjekjes; shtoni (nxisni) në 4 pjesë.
- Përzieni në tërshërë dhe kokosit.
- Rrjedhni me lugë çaji në fletët e pjekjes së papërpunuara.
- Piqni në furrë të moderuar, rreth 375 F për 12 deri 15 minuta, ose deri në ngjyrë kafe të artë.
Bën rreth 5 duzina biskota.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Cookies bollgur të kokosit me kokrra me gjalpë badiava
Cookies Alabama
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 334 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 60 mg |
| sodium | 230 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |