Tortë universale çekosllovake, e quajtur bublanina, ndryshon me sezonin dhe frutin që është në dispozicion. Është pak si një coffeecake në cilësi dhe ndoshta është pse ajo është shërbyer ndonjëherë si një pastë mëngjes. Fruta të përdorura zakonisht janë qershi e ëmbël, qershi, kumbulla, nektarina, kajsi, luleshtrydhe dhe boronica .
Emri "bublanina" vjen nga fjala çeke për flluskë dhe mund t'i referohet faktit që fasha e tortazohet rreth frutave, pothuajse e mbështjellë atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur, 1 shkop)
- 1/2 filxhan sheqer
- 3 vezë të mëdha (të ndara, në temperaturë dhome)
- Opsionale: 1 lugë gjelle Amaretto (ose liker tjetër bajame)
- 1/2 lugë çaji kripë
- Çikë e kremit të tartarit
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1 qershi qershi (i thartur, i larë dhe vuri përballë)
- Garniturë: sheqer pluhur
Si ta Bëni
- Vendi raft në qendër të furrës dhe ngrohjes në 350 gradë. Gjalpë ose shtresë e lehtë me gatim llak një pan 9-inch-nga-9-inch pjekje. Në një tas mesatar, krem së bashku gjalpë, sheqer dhe yolks deri në dritë dhe me gëzof. Shto liker, nëse përdorni, dhe kripë, përzier mirë.
- Në një tas të pastër të mesme, mposhtini të bardhët e vezëve me krem të gurit derisa të ngurtë. Alternoni dele në të bardhë vezë dhe miell në përzierje vaj-vezë.
- Kthejeni gatuaj në përgatitur pan dhe shpërndaj qershi në mënyrë të barabartë mbi krye. Shtypni lehtësisht qershitë në copëza derisa të mbulohen pjesërisht. Piqni 30 deri në 40 minuta ose derisa të vendoset kruajteni në afërsi të qendrës, të pastrohet. Pritini në 6 pjesë të barabarta. Shërbyer ngrohtë ose të ftohtë dusted me sheqer confectioners '.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 373 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 191 mg |
| sodium | 297 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 8 g |