Gjalpë Kikirik, kokosit, shurup panje, tërshëra ... këto cookies shijshëm kanë të gjitha!
Cookies gjalpë kanë shumë shtesa të shijshme, dhe ata janë super të lehtë për përzierje dhe piqem.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë (ose margarinë)
- 1/2 filxhan gjalpë badiava
- 1 filxhan sheqer
- 1/2 filxhan sheqer ngjyrë kafe (paketuar fort)
- 1 vezë
- 1/3 filxhan shurup panje (ose shurup pancake)
- 1 lugë çaji vanilje
- 1 1/2 filxhan miell me qëllim të përgjithshëm (i analizuar)
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- kripë
- 1 1/2 filxhan tërshërë (të modës së vjetër ose të gatimit të shpejtë)
- 1 filxhan flaked kokosit
Si ta Bëni
1. Ngrohni furrën në 350 ° F. Fletët e pjekjes së yndyrnës ose linjës me letër pergameni ose një pako për pjekje silikoni.
2. Në një tas të madh përzierës me mikser elektrik, gjalpë krem, gjalpë badiava, dhe sheqernat deri në dritë dhe gëzof; mundi në vezë, shurup dhe vanilje.
3. Në një tas të veçantë shqyrtojeni së bashku miellin, pluhurin e pjekjes dhe kripën. Me mikserin me shpejtësi të ulët, mundi përzierjen e miellit në përzierje me krem, derisa të përzihet mirë; fish në tërshërë dhe kokosit.
4. Hidhni brumë me lugë çaji ose lugë të vogël cookie mbi fletët e pjekjes së përgatitur, duke lënë rreth 2 inç midis cookies.
5. Piqni për 12 deri në 15 minuta, derisa të buzëqeshni lehtë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Cookies bollgur bollgur modës së vjetër
Cookie Chip Chocolate me bollgur
Cookie bollgur kungull me arra dhe rrush të thatë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 56 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 65 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |