Këto biskota marrin shijen e tyre të mrekullueshme dhe cilësi nga mini çokollata semisweet çokollatë, vanilje , dhe djathë ricotta . Arra të copëtuara lehtë mund të shtohen së bashku me mini patate të skuqura për një përplasje pak më shumë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell, 9 ounces
- 3/4 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji sode buke
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 filxhan (4 ounces) gjalpi i pakripur, zbutur
- 1/2 filxhan sheqer kafe, i mbushur
- 1/2 filxhan sheqer grimcuar
- 1 vezë të madhe
- 1 1/2 lugë çaji
- ekstrakt vanilje
- 1 filxhan djathë ricotta, qumësht i plotë ose qumësht i skremuar
- 1 1/2 deri në 2 gota çaji me çokollatë gjysmë të lëngët
Si ta Bëni
- Nxeheni furrën në 350 F. Fletë një pllakë pjekjeje me letër pergameni ose një pecë silikoni.
- Matni miellin, pluhurin e pjekjes, sodein dhe kripën në një tas apo fletë letre me dylli; le menjane.
- Në një tas përzierës me mikser elektrik, kremni gjalpën dhe sheqerin. Beat në vezë dhe vanilje derisa të qetë dhe të përzier mirë.
- Mundi në djathë ricotta, pastaj shtoni gradualisht përzierjen e miellit, duke rrahur me shpejtësi të ulët deri në përzierje.
- Dele në patate të skuqura mini çokollatë.
- Me një lugë të vogël cookie ose një lugë çaji, hidhni brumin mbi fletën e përgatitur për pjekje.
- Piqni biskotat për 10 deri në 12 minuta, ose deri sa të vendosni dhe të lehtë të pjekur në fund.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 144 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 42 mg |
| sodium | 164 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |