Këto biskota karrota janë bërë me karrota pjekur. Kanë përfunduar me një krem të shijshëm dhe të lehtë portokalli. Nëse është e mundur, përdorni lëng të freskët portokalli për krem.
Këto janë biskota të lehta të rënies.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shkurtim filizi
- 3/4 filxhan sheqer i grimcuar
- 1 vezë të madhe
- 1 filxhan karrota (gatuar dhe pure)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 gota
- miell gjithandej
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- 1/2 lugë çaji kripë
- Opsionale: 1/2 filxhan pecans (ose arra, copëtuar)
- Për Orange Icing
- 3 deri 4 lugë lëng portokalli (lëng 1/2 portokalli)
- 2 lugë gjelle ngjyrë portokalli (zest 1 portokalli)
- 1 lugë gjelle gjalpë (temperatura dhomë)
Si ta Bëni
- Shkurtimi i rrahjes; gradualisht shtoni sheqer, duke rrahur deri sa të lehta dhe me gëzof.
- Shto vezë, karrota dhe vanilje në përzierjen me krem, duke rrahur mirë pas çdo shtese.
- Shosh bashku miellin, pluhurin e pjekjes dhe kripën; llokoçiseni në përzierje karrota dhe përzierjeni mirë.
- Llokoçis në arra copëtuar, nëse përdorni.
- Hidhni nga pjatat në pjata të pjekura.
- Piqni në 350 ° F (177 ° Celsius / gaz 4) për rreth 20 minuta.
- Transferoni cookies në racks për të ftohur.
- Ndërkohë, bëni krem.
- Kombinoje lëngun dhe lëkurën e portokallit me gjalpë; llokoçisni në sheqerët e konfeksioneve të analizuara derisa të arrihet qëndrueshmëria e dëshiruar e përhapjes.
- Shtoni sheqer më shumë lëng ose sheqer, sipas nevojës.
Keni nevojë për ekuivalentët metrikë?
Matja e shpejtë dhe grafiku i konvertimit të temperaturës
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Krem karamele me krem djathi me krem Vanilje
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 78 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 21 mg |
| sodium | 59 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |