Këto kungull kungull-si "brownies" janë bërë shtesë të veçantë me swirls e krem djathi qëlloj të gjithë. Kjo bën një ëmbëlsirë fantastike të vjeshtës, e përsosur për pushimet ose thjesht sepse.
Shiko gjithashtu
Krem djathit brownies Swirl
Pumpkin Cake Roll me krem mbushur djathit
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
- 1 filxhan sheqer ngjyrë kafe, e mbushur
- 1 lugë çaji vanilje
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan pure kungull
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 1/2 lugë çaji terren
- kanellë
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1/4 lugë gjelle allspice terren
- 1/4 lugë çaji xhenxhefil terren
- 4 ounces
- krem djathi, zbutur
- 1 vezë
- Sheqer 1/3 sheqer në filxhan
- 1/2 teaspoon vanilje
Si ta Bëni
- Gjalpë dhe miell një pan 11x7-inch pjekje. Furrë ngrohëse në 350 °.
- Në një tas të madh përzierës, mundi gjalpë me sheqer kafe deri në dritë dhe me gëzof. Mundi në 1 lugë çaji vanilje, dhe 2 vezë deri në dritë dhe të butë. Beat në pure kungull.
- Në një tas, kombinoni 1 filxhan miell me pluhur pjekje, sode, kripë dhe erëza. Ngadalë rrahën në përzierjen e parë derisa të përzier mirë. Përhapeni në pjekje të përgatitur.
- Në një tas të mesëm, kombinoni djathë krem, 1 vezë, sheqer, 1, 2 lugë çaji vanilje dhe 2 lugë miell. Beat për 1-2 minuta, derisa të qetë dhe i butë. Lugë mbi kungull qëlloj. Duke përdorur një shpatull të vogël të ngushtë ose thikë të gjalpës, vidhosni kripën e djathit në kungull.
- Piqni për 30 deri në 35 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të dalë i pastër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 183 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 88 mg |
| sodium | 212 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |