Këto cookies gjalpë janë bërë me një brumë krem djathi si krunde. Bllokimi dhe pastrimi i lehtë i sheqerit të ëmbëlsirave janë të vetmit ëmbëlsues.
Biskotat e fotografive u prenë me një prerës katror cookie. Ata mund të priten me një prestar të raundit cookie.
Recipe të ngjashme
Cookies Cheese Krem Me Mbushje Jam
Biskota me krem djathi limoni
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur)
- 1 pako / 3 ons djathë krem
- (Zbutur )
- 1 1/4 filxhan miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1/4 deri në 1/3 filxhan (ftohur)
- 1/4 filxhan sheqer (confectioners ')
Si ta Bëni
- Në një tas përzierës me një mikser elektrik, kombinoni gjalpën dhe krem djathin; mundi deri sa gëzof.
- Shto miell në përzierje dhe përzihet mirë.
- Formoni brumin në një disk dhe përfundoni në përfundimin e plastikës. Ftoheni për 20 deri në 30 minuta.
- Nxeheni furrën në 350 F. Zorra të lehtë një fletë pjekje ose linjë me letër pergameni.
- Brumë roll të trashësisë 1/8-inch në një sipërfaqe të butë floured; prerë me një prerës katror 2 deri në 2 1/2-inch. Vendosini ato rreth 1 1/2 inç larg në fletën e përgatitur për pjekje.
- Lugë 1/4 në 1/2 lugë çaji në qendër të çdo cookie. Palosni anët e kundërta së bashku, skajet pak mbivendosëse.
- Piqni në 375 ° për 12 deri në 15 minuta.
- Hiqeni panin në rafte teli për të ftohur. Shijoni sheqerët e konfeksioneve lehtë mbi biskota të ftohta.
Bën rreth 20 deri 24 cookies
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Biskota me Almond të mbushur me mjedër
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 239 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 56 mg |
| sodium | 200 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 8 g |