Kjo gjellë e shijshme e pulave është bërë me gjoksa pule, kërpudha, domate dhe stina. Është e lehtë për t'u përgatitur dhe gatuar në tenxhere të ngadalshëm .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 pound cutlets pule ose gjysma e gjoksit pa kocka e pulave
- kripë dhe piper
- 3 lugë miell
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 1 mund të mëdha (28 ounces) domate grimcuar
- 1 lugë çaji oregano të thata gjethe
- 3/4 lugë çaji gjethe të thata
- 3 karafil hudher, shtypur dhe grimcuar ose grirë
- 1/4 tp 1/2 lugë çaji thekon e kuqe piper, ose për shije
- 1 jar ose mund (4 deri në 6 ounces) kërpudha feta, drenazhuar
Si ta Bëni
Lani pule dhe prekni thatë.
Nëse gjokset e pulave janë të mëdha ose shumë të trasha, fetë secili horizontalisht për të bërë 2 hapa të hollë, pastaj kile midis fletëve të përfundojë plastike deri në trashësi madje.
Në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare, shkrijeni gjalpë me vaj ulliri. Sasi e syve të pulës me kripë dhe piper, hidhni lehtë në miell. Braun pulë në të dy anët.
Në futjen e ngadaltë të gatimit, kombinoni domate të grimcuara, rigon, borzilok, hudhër, piper i kuq dhe kërpudha.
Shto copat e pulave të thekur.
Mbulo dhe kuzhinier në LOW për 6 orë, ose derisa pule të jetë tender.
Shërben 4.
Shënim: Nëse përdorni kërpudha të freskëta, fetë dhe saute në disa teaspoons vaj ose gjalpë pas browning pule, pastaj shtoni në përzierje domate me pulë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 644 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 150 mg |
| sodium | 619 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 51 g |