Kjo tortë nektarinës është bërë me nektarina të freskëta dhe nektar të bukuroshe. Ndjehen të lirë për të zëvendësuar pjeshkë të freskëta ose të ngrira finely copëtuar.
Kjo tortë është e pjekur në një tigan tortash Bundt, por një kula tortë me një copë mund të zëvendësohet. Një përzierje e tortës e bën atë një tortë shumë të lehtë për t'u përgatitur dhe për të pjekur.
Shiko gjithashtu
Pure Cake Bukuroshe
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 deri në 6 nektarina, të lyer, të vorganizuar, copëtuar finisht, rreth 2 1/2 deri në 3 gota copëtuar imët
- 3/4 filxhan nektar bukuroshe ose nektar kajsi
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 4 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji kanellë terren
- 1 kuti (18.25 ounces) verdhë, gjalpë, pecan gjalpë, ose përzierje tortë vanilje
- 1 filxhan pecans copëtuar
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 325 F.
- Bollëzo yndyrën dhe miellin një kula tortë 12 copë Bundt. Sigurohuni që ju të merrni të gjitha nooks dhe crannies. Ose përdorni një kula tortë me një copë.
- Në një tas përzierës me një mikser elektrik, mundi vezët me vajin e perimeve dhe nektarin e pjeshkës derisa të përzihet plotësisht. Shtojeni kanellën e tokës dhe përzierje të tortës dhe mundi me shpejtësi të ulët derisa të përzihet. Rritni shpejtësinë e mikserit në të lartë dhe vazhdoni të rrahni për 2 minuta.
- Dele në nektarinat e prera (ose pjeshkë) dhe pecans copëtuar.
- Lugë të qëlloj në pan përgatitur dhe piqem për 55 deri në 60 minuta, ose derisa tortë buron përsëri kur prekur lehtë me një gisht. Një kruese dhëmbësh ose hell i futur në tortë duhet të dalë i pastër kur të bëhet tortë.
- Cool në një raft për 15 minuta; invert mbi raft për të ftohur plotësisht dhe pastaj të lëvizin atë në një pjatë shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 368 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 126 mg |
| sodium | 27 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |