Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 1/2 gota sheqer
- 1 12 ons mund avulluar qumësht
- 18 ounces patate të skuqura gjysmë të ëmbël me çokollatë
- Gjalpë 1/2 pound (prerë në copa të vogla)
- 1 lugë çaji vanilje
- 2 gota arra (copëtuar)
Si ta Bëni
1. Derdhni një pllakë 9 "x 13" me llak për gatim , ose mbuloni me fletë metalike.
2. Kombinoje sheqerin dhe qumështin e avulluar në një tenxhere të madhe, me thellësi të madhe, mbi nxehtësinë mesatare. Llokoçis vazhdimisht dhe vlim për gjashtë minuta.
3. Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni gjalpë, patate të skuqura dhe vanilje. Vazhdoni nxitjen deri në patate të skuqura dhe të shkrirë plotësisht dhe përzierja është e qetë.
4. Shto arra copëtuar dhe llokoçis për të inkorporuar. Hidh në pan të përgatitur.
5. Në mënyrë ideale, kjo duhet të ftohtë në temperaturën e dhomës brenda natës, por nëse jeni në një nxitim ose nëse është veçanërisht e ngrohtë, mund të vendoset në frigorifer të ngurtësohet. Fetë në sheshe të vogla dhe shërbejnë kur të fortë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 175 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 11 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |