Fufu kuban është i ngjashëm me mbushjen e Mofongo (një mbushje e gjelbër e plantacioneve), por receta bën thirrje për plantains pjekur. Nëse nuk ju pëlqen plantains gjelbër, ju mund të bëni këtë pjekje ëmbël plantain pjekur me proshutë dhe qepë. Kjo recetë e bën një salcë ëmbël ende të shijshme gjeldeti ose pjatë anësore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 pemët e ëmbla (peeled dhe prerë në copa uniforme)
- 1/4 pound proshutë (prerë në copa të vogla)
- 1 qepë të mesme (me dics)
- 4 karafil hudhër (copëtuar imët)
Si ta Bëni
- Në një tigan, mbuloni plantains me ujë të kripur lehtë, të ftohtë dhe të sjellë një çiban. Cook deri plantains janë të butë (rreth 10 minuta).
- Drenoni dhe copëtoni plantains. Le menjane.
- Në një tigan, sauté proshutë deri në kafe. Shtoni qepën e copëtuar dhe hudhërin e copëtuar. Vazhdoni të hani sautéing për rreth 5 minuta.
- Hiqeni tiganin nga nxehtësia dhe derdhni derdhjet e tepërta të proshutës. Lëreni rreth 2 lugë yndyre në tigan.
- Butësisht dele në plantains pjekur derisa të përziera tërësisht. Kaloni në një pjatë, mbuloni dhe mbani ngrohtë derisa të jeni gati për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 111 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 241 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |