I pasur me aromë të ëmbël kajsi dhe guximin e përbërësve të frymëzuar aziatikë, kjo salcë e Barbecue është e përkryer për pulën. Duke pasur parasysh se kjo është një lustër disi llafe, kujdesuni që të mos lejoni shpërthime në skarë pasi kjo mund të djegë pulën.
Monitoruar siç duhet, ky salcë Barbecue do të përkryer pallto dhe caramelize në mish, duke bërë një përvojë më të gojëmjaltë pule i pjekur në skarë. Ndërsa kjo salcë punon mirë në shumicën e pjesëve, unë rekomandoj përdorimin e kofshëve pulë dhe drumsticks.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml kajsi ruan (zëvendësim me bukuroshe nëse ka nevojë)
- 1/4 copë / 60 ml qepë (pureed)
- 1/4 filxhan / 60 ml ketchup
- 2 karafil
- hudhër (i grirë)
- 2 lugë / 30 ml salcë me gjalpë të butë
- 2 lugë / 30 ml
- salce soje
- 1 lugë gjelle / 15 ml
- uthull verë oriz
- 1 lugë gjelle / 15 ml vaj perimesh
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- 1 kripë majë
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm, ngrohini vaj ulliri.
- Shto qepë pure dhe kuzhinier për 1 minutë, duke nxitur vazhdimisht.
- Add hudhër dhe kuzhinier për një minutë.
- Shto përbërës të mbetur dhe lejoj të flluskoj pak.
- Ulja e nxehtësisë dhe zierje për 5 minuta, duke nxitur shpesh.
- Sapo përbërësit të kenë formuar një qëndrueshmëri si lyerja, hiqni enën nga nxehtësia dhe lejoni të freskoheni para përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 33 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 194 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |