Bëni këtë gjalpë të lehtë panje për t'u përdorur në muffins, bukë të shpejtë, pancakes ose waffles. Ju lehtë mund të shkurtoni recetë në gjysmën e dytë, ose të ngrini disa për një ditë tjetër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (zbutur)
- 1/4 filxhan shurup panje (klasën më të errët në dispozicion)
Si ta Bëni
Kombinoje gjalpë dhe shurup panje në një tas dhe mundi me një mikser elektrik deri sa të përzier mirë dhe me gëzof.
Nëse dëshironi, rrokullisni në një formë tubi në një copë letre pergamene dhe dridhuni.
Shërbyer atë të butë ose të ftohtë me pancakes, biskota nxehtë, waffles,
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Data Gjalpë
Indeksi kryesor i recetës
Ushqimi i Ushqimit Jugor
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 170 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |