Provoni këtë variant të shijshëm të një ëmbëlsirë tradicionale klasike të Lindjes së Mesme. Baklava është bërë me brumë të shtresëzuar me filamente , një brumë të freskët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- ½ filxhan gjalpë (i shkrirë)
- 1 pako 16-ounce filamente (shkrirë)
- ¾ filxhan arra të pistazuara të pakripur (copëtuar imët)
- 1/3 filxhan sheqer
- 1/3 filxhan mjaltë
- 2 lugë çaji kanellë
- 2 teaspoons lëng limoni
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 350 gradë. Gjalpë një 15-in. x 10-in. x 1-in. pjekje pan .
Në një tas, kombinoni arra fëstëkë dhe gjalpë. Merrni tetë fletë brumë filoni dhe shtroni ato në tigan, duke përhapur çdo fletë me gjalpë të shkrirë. Përhapni rreth gjysmën e përzierjes së arrëve mbi brumin e filamentit dhe mbuloni me një fletë të butuar të brumit filo.
Shtrijini pesë fletë më shumë prej brumë filoni, duke e varur çdo fletë. Shto përzierje mbetur arre dhe shtresa me fletët e mbetura të brumë phyllo, gjalpë çdo fletë.
Duke përdorur një thikë, prerë baklava në 1 ½ "diamante.
Piqni për 50 minuta ose deri në ngjyrë kafe të artë. Rreth 30 minuta para se Baklava të përfundojë, kombinoni sheqer, mjaltë, kanellë dhe lëng limoni për të lyer në një tigan të vogël. Sillni një çiban, duke u siguruar që sheqeri është tretur plotësisht. Ulja e nxehtësisë dhe lejon që përzierja të ziej për pesë minuta. Kur Baklava mbaron gatim, shurupin e rreshqitjes mbi krye dhe le të ftohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 206 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 138 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |