Ky kombinim i thjeshtë i përbërësve bën një salcë të shijshme për buding bukë, akullore ose desserts tjera. Shpërthimi i pemës së klasës B do t'ju japë një aromë më të pasur panje, por qelibari i errët i rregullt do të jetë i madh gjithashtu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan sheqer (kafe të lehta, të paketuara)
- 2 lugë shurup panje
- 1/2 filxhan krem brumë
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
Si ta Bëni
- Kombinoje sheqerin ngjyrë kafe, shurupin e panjeve, kremin e zierjes dhe gjalpën në një tigan mbi nxehtësinë mesatare.
- Sillni përzierje në një çiban, duke nxitur shpesh. Ulja e nxehtësisë në mes të ulët dhe vazhdon me valë, nxitje herë pas here, për 5 minuta.
- Hiqni nga nxehtësia dhe nxiteni në vanilje.
- Salcë do të trashë më shumë si ajo cools pak.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 498 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 19 mg |
| karbohidratet | 68 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |