Këto feta tuna janë të pjekura në skarë për vetëm disa minuta. Ju dëshironi që ajo të nxehtë dhe të shpejtë të thaj peshk pa overcooking atë. Kur ton fillon të bëhet i ashpër në skarë është koha për të hequr atë. Shërbyer me salcë teriyaki.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kg / 900 kg ton (yellowfin, thinly hollë)
- 1 filxhan / 240 ml salcë soje
- 1 filxhan / 240 ml hir
- 1/2 filxhan / 120 ml verë (e bardhë e thatë)
- 1/3 filxhan / 80 ml sheqer
- 1 lugë gjelle / 15 ml lëng limoni
- 1 lugë gjelle / 15 ml
- paste domate
- Për garniturë :
- 2 qepë e gjelbër (copëtuar imët)
Si ta Bëni
- Përzieni përbërësit e marinadës së bashku dhe derdhni mbi ton.
- Mbuloni dhe marini për 30-45 minuta në frigorifer.
- Ngrohni skarë për ngrohje të lartë.
- Drain marinadë në një tigan dhe të sjellë një çiban, të zvogëlojë ngrohjes në mes të ulët dhe le salcë ziej për 6-8 minuta, nxitje shpesh.
- Hiq nga nxehtësia.
- Bëni feta tune me grurë për 2 deri në 3 minuta në krah. Sigurohuni që pjekja është e mirë dhe e nxehtë në mënyrë që peshku të mund të thith shpejt.
- Pasi të jetë gatuar, hiqni nga pjekja dhe vendosni ton në një pjatë shërbyese.
- Derdhni salcë teriyaki mbi krye dhe zbukuroni me qepë të copëtuar të gjelbër dhe farat e susamit të thekur. Shijoni me oriz dhe perime të pjekur në skarë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) |
|---|
| kalorive | 234142 |
| Fat i shëndoshë | 6.938 g |
| Fat i ngopur | 1.803 g |
| Fat i pangopur | 2,128 g |
| kolesteroli | 68,250 mg |
| sodium | 322,762 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 40,152 g |
(Informacioni i të ushqyerit mbi recetat tona llogaritet duke përdorur një bazë të të dhënave të përbërësve dhe duhet të konsiderohet një vlerësim. Rezultatet individuale mund të ndryshojnë.)