Salcë rrushi me proshutë të pjekur është një traditë në shumë familje, dhe ju mund të keni kujtime të mira të salcës me një darkë të Pashkëve ose Krishtlindjeve. Ju nuk duhet të prisni për një festë për të shijuar atë - të shërbejë salcë me një biftek proshutë ose biskota derri për një ushqim të shijshëm të përditshme.
Kombinimi ëmbël dhe i lagësht i sheqerit kafe, uthull, dhe lëng limoni është klasik. Përdorni uthull molle, uthull të bardhë ose uthull të verës në salcë. Shtoni disa kanellë ose një prekje të karafilëve të tokës dhe mace nëse ju pëlqen aromë erëz në salcë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan sheqer kafe
- 1 1/2 lugë miell misri
- 1 lugë çaji mustardë të thatë
- 1 lugë gjelle uthull
- 1 filxhan rrush të thatë
- 1/4 lugë çaji limon zest (i imët i integruar)
- 2 lugë lëng limoni
- 1 1/2 gota uji
Si ta Bëni
- Kombinoje sheqer kafe, miell misri dhe mustardë të thatë në një tigan të vogël. Përzihet mirë.
- Vendoseni tiganin mbi nxehtësinë mesatare. Gradualisht shtoni uthull, rrush të thatë, lëng limoni, lëng limoni dhe ujë.
- Vazhdoni të pjekni salcën e rrushit gjatë nxehtësisë së mesme, duke nxitur vazhdimisht, derisa të jetë e trashë dhe me flluska.
- Shërbyer salcë rrush të thatë me proshutë.
Bën rreth 2 1/2 filxhanë salcë rrush të thatë.
variacionet
- Shtoni rreth 1/4 lugë çaji kanellë toke në përzierjen e salcisë së bashku me rrushin e thatë dhe limon.
- Zëvendësoni gjysmën filxhan të ujit me lëng portokalli.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 242 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 32 mg |
| karbohidratet | 63 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |