Nëse ju pëlqen hummus, ju do të pëlqeni të plotë, një fava bean dip në Lindjen e Mesme, që kujton përhapjen më të njohur të bërë me kaçele. Mënyra tradicionale për të shijuar atë është kapur me bukë të ngrohtë pita për mëngjes, edhe pse mund të hahet në çdo kohë të ditës. Kjo recetë është shumë e thjeshtë - nuk kërkohet vlera e fasule të thata!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund të
- fasule fava
- 1 teaspon hudhër të grirë (ose 2 karafil të copëtuar imët)
- 1/2 lugë çaji lëng limoni
- 1 lugë gjelle tahini
- Pikë e kripës
- 3 lugë ujë të nxehtë
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- Garniturë Opsionale: majdanoz (copëtuar imët)
Si ta Bëni
- Në një fasule, kombinoni fava (me lëng), hudhër të grirë dhe lëng limoni . Sillni një çiban. Hiq nga nxehtësia.
- Drain lëngje të tepërt dhe fasule gruri me gjalpë me pirun. Kthehu në ngrohje të ulët. Shto tahini dhe kripë. Shtoni ujë dhe vaj ulliri , një lugë gjelle në një kohë, dhe llokoçiseni në konsistencën e dëshiruar. Shtoni më shumë ujë ose vaj ulliri, nëse është e nevojshme. Garnizoni me majdanoz, nëse dëshironi.
- Të shërbejë për mëngjes me bukë të nxehtë pita.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 127 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 59 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 6 g |