Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur vezët. Salcë e lehtë me kerri shton zip për vezë normalisht të butë. Është shërbyer tradicionalisht mbi oriz të nxehtë ose pikat e pjekjes për një vakt mbushjeje. Mund të hahet për mëngjes ose si një entuziazëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë gjelle qepë (mish i grirë imët)
- 1 lugë çaji kerri pluhur (ose për shije)
- 1/2 lugë çaji
- kripë
- 1 lugë gjelle miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1/2 filxhan supë të ngrohtë (viçi ose
- supë pule )
- 1 filxhan qumësht (të ngrohtë, gjysmë e gjysmë është më e mira)
- 6
- vezë të ziera
- 1 deri 2 pika lëng limoni (shtrydhur e freskët)
- 4 deri në 6 feta toast (ose 1/2 filxhan oriz i nxehtë opsional)
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një tigan të mesëm joaktiv, shtoni qepën dhe piqni mbi nxehtësinë e ulët derisa qepja të jetë e qartë.
- Llokoçis në pluhur kerri, kripë dhe miell dhe gatuaj për 1 deri në 2 minuta.
- Nga nxehtësia, gradualisht llokoçis në supë dhe qumësht, nxitje deri qetë.
- Kthehu në të nxehtit dhe të sjellë një çiban, ngrohje të ulët për një zierje dhe kuzhinier rreth 10 minuta.
- Salcë duhet të jetë pak e trashë dhe e butë.
- Shijoni për erëza dhe rregulloni.
- Pritini vezët e ziera fort në lagje dhe shtoni në salcë.
- Cook vetëm derisa vezët janë të nxehtë, por mos vlim.
- Pak para se të shërbejmë, nxisni një pikë ose dy lëng limoni të freskët.
- Shërbyer mbi oriz të nxehtë ose pikat e pjekjes.
Burimi: "Ushqimi në modë" nga Sylvia Lovegren (MacMillan). Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 331 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 334 mg |
| sodium | 590 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 16 g |