Kombinimi i Kentucky Bourbon me mjaltë rezulton në një salcë fantastike Barbecue - lloji që është përdorur në Jug për më shumë se njerëzit mund të kujtojnë. Kjo është një salcë me erëza, kështu që nëse doni të ulni nxehtësinë, zvogëloni sasinë e cayenne.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota mjaltë
- 1 6 ons mund paste domate
- 1/2 filxhan sheqer ngjyrë kafe
- Opsionale: 1/3 filxhan
- erëza hov
- 2 ounces Bourbon
- 1 lugë gjelle Dijon mustardë
- 1 lugë gjelle hudhër pluhur
- 1 lugë gjelle piper kajsi
- 1/4 lugë çaji Tabasko
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit së bashku në një tas të mesëm.
- Lëreni të qëndroni në temperaturën e dhomës për 1 orë përpara përdorimit. Ose ruani në një enë hermetike në frigorifer. Llokoçis para se të përdorni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 56 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 7 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |