Ne e duam shijen e ëmbël dhe të errët të portokallit me peshk të butë në këtë recetë të veçantë për fileto peshku të portokallit të mjaltit. Është e lehtë dhe mjaft mbresëlënëse për t'u shërbyer vizitorëve të rëndësishëm.
Kjo është një recetë super e thjeshtë dhe e përsosur për Kreshmën, sepse ajo ka një shije dhe ndjenjë të pranverës. Ju mund të përdorni erëza të tjera në këtë recetë, të tilla si borzilok, trumzë, ose borzilok në vend të koprës së farës, nëse dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë lëng portokalli të ngrirë
- koncentroheni (shkrirë)
- 1 lugë gjelle badiava ose vaj safflower
- 2 lugë
- mjaltë
- 1/2 lugë çaji të thata farë e keqe
- 1/8 lugë çaji
- piper i bardhe
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji portokalli
- gjallëri
- 1-1 / 2 paund kafshe, kar arktik, cod, apo fileto halibut
Si ta Bëni
1. Kombinojeni koncentratin e lëngut të portokallit, vajin, mjaltin, farën e thatë të koprës, piperin e bardhë, kripën dhe shijen e portokallit dhe derdhni mbi peshkun në një pjatë të pjekjes në gotë. Mbulo dhe ftohuni 30 minuta. (Ju gjithashtu mund ta bëni këtë pa marinuar peshkun, vetëm derdhni dhe lani me marinadën.)
2. Hiqni peshkun nga pjatat dhe rezervoni marinadën. Griloni ose ngjisni peshkun 4-6 "larg nga burimi i nxehtësisë (ose mbi thëngjillat e mesëm ose nën një broiler të nxehtë), duke u kthyer me kujdes një herë dhe duke larja me marinadë derisa peshku të jetë i gatuar tërësisht dhe thekon lehtë kur testohet me një pirun, rreth 5 deri 10 minuta.
3. Nëse peshku është më i vogël se 1/2 "i trashë, mund ta shtypni pa u kthyer, gjë që e bën recetën shumë më të lehtë! Hidhni çdo marinadë të mbetur dhe shërbejeni menjëherë peshkut.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 217 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 389 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 35 g |